Prečo nakúpiť u nás

1) Svojmu tovaru rozumieme

Špecializujeme sa výhradne na detský tovar - je to naša "srdcovka". Položky, ktoré predávame poznáme a dokážeme Vám pri výbere poradiť. Poskytneme Vám bezplatné poradenstvo, zodpovieme na vaše otázky a poradíme pri výbere hračiek, kočíkov, či príslušenstva... Ak sa neviete rozhodnúť, neváhajte nám napísať alebo zavolať. Sme radi, ak nám píšete a voláte.

2) ZÁZEMIE KAMENNEJ PREDAJNE

Tovar je možné pozrieť, vyskúšať a kúpiť aj v našej kamennej predajni. Predajňa je zameraná na tovar, ktorý naši zákazníci najčastejšie chceli vidieť naživo a vyskúšať ho - kočíky, hračky, autosedačky, detské jedálenské stoličky, postieľky... 

3) PREDÁVAME KVALITNÝ TOVAR

Predávame originálne produkty od popredných svetových výrobcov, ktoré zodpovedajú slovenským resp. európskym normám. Sledujeme kvalitu a nekvalitný tovar z našej ponuky vyraďujeme. Niektoré značky preto u nás vobec nenájdete. 

4) Dáme vám záruku

Na všetok tovar zakúpený u nás máte 2 ročnú záruku, s istotou bezproblémovej reklamácie v prípade poruchy. Pokiaľ Vám tovar z akejkoľvek príčiny nevyhovuje, môžete ho do 14 dní vrátiť.

5) Máme dobré referencie

Hračky a detské potreby dodávame nie len súkromným osobám, ale aj škôlkam, detským jasliam, školám či hotelom.

6) Na trhu pôsobíme od roku 2007

Vďaka mnohoročným skúsenostiam vieme pre zákazníkov vybrať kvalitný tovar za výhodné ceny.