Vážení zákazníci !!! V prípade ak nás nezastihnete na našom telefónnom čísle kontaktujte nás prosím mailom objednavky@slnieckovo.sk

TWISTSHAKE antikoliková fľaša 260ml Oranžová

 
Akcia Akčná cena Zväčšiť
 

Twistshake inovatívna dojčenská fľaša je navrhnutá v spolupráci s rodičmi detí. Získala cenu ALL-IN-ONE AWARD, ktorá znamená niečo ako Oskar medzi fľaškami. 

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Bežná cena 8,49 €
Ušetríte 2,49 € (–29 %)
6 €    
Kód tovaru TS260O
Značka TWISTSHAKE
Kategória Dojčenské fľaše
Záruka 2 roky
 

Je to jednoduchý spôsob, ako dávkovať jednotlivé dávky, zrýchliť čas prípravy. Twistshake účinne rozpúšťa hrudky práškového mlieka, udržuje teplotu. Pružný vrch cumlíka pripomína bradavku matky a zachováva prirodzený spôsob satia dieťatka. Antikolikový ventil eliminuje vznik koliky a zabezpečuje rovnomerné prúdenie mlieka.

Fľaša obsahuje aj praktický zásobník na sušené dojčenské mlieko. Jeho obsaj je 100ml, čo je ekvivalent jednej porcie mlieka pre dieťatko. Praktický zásobník si môžete dokúpiť aj samostatne, čím získate pomocníka aj pri skladovaní potravy pre dieťatko ak idete na cestu.

Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťatka dodržujte nasledovné

VAROVANIE: Pre zabezpečenie úplnej hygieny, by ste mali vždy pred prvým použitím fľaše  všetky komponenty sterilizovať vo vriacej vode po dobu piatich minút. Po každom použití, rozoberte fľašu a umyte všetky jej súčasti. Aby bolo čistenie Twistshake jednoduchšie, opláchnite fľašu studenou vodou ihneď po použití. Twistshake je možné umývať v umývačke, avšak aby sa zachovala životnosť tlače, odporúčame ručné umývanie jemným čistiacim prostriedkom. V prípade, že mlieko zohrievate vo fľaši, musíte cumlík a vrchnák z fľaše odstrániť. Ohrev v mikrovlnnej rúre, môže spôsobiť lokálne vysoké teploty, takže vždy  po ohriatí zamiešajte tekutinu a skontrolujte jej teplotu ešte pred tým ako mlieko dáte piť dieťatku. Vždy používajte tento produkt pod dohľadom dospelej osoby. Cumlík na fľašu sa nesmie používať ako cumlík. Dlhodobé používanie a podávanie sladených nápojov vo fľaši môže spôsobiť zubný kaz. Nikdy nenechávajte fľašu na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nikdy nesterilizujte fľašu a jej komponenty dlhšiu dobu, než je doporučené. Pravidelne kontrolujte cumlík ťahom v rôznych smeroch a zlikvidujte ho pri prvom náznaku trhlín alebo prehryznutí. Odporúčame, aby ste vymenili cumlík po dvoch mesiacoch používania. Nikdy nedovoľte, aby sa dieťa hralo s malými časťami, ktoré tvoria príslušenstvo fľaše, alebo sa pohybovalo pri kŕmení. Používajte iba cumlík Twistshake s fľašou Twistshake. Twistshake spĺňa európske normy EN-14350 a je vyrobený z BPA bez polypropylénu. Prosím, postupujte podľa pokynov výrobcu.

Twistshake 260 ml je dodávaný s cumlíkom Medium (2+ mesiac)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: