Vážení zákazníci !!! V prípade ak nás nezastihnete na našom telefónnom čísle kontaktujte nás prosím mailom objednavky@slnieckovo.sk

NATTOU Hračka na zavesenie psík Lali IL

 
Akcia Akčná cena Zväčšiť
 
Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Bežná cena 19,90 €
Ušetríte 4,90 € (–25 %)
15 €    
Kód tovaru 631167
Značka Nattou
Kategória Hračky na kočík,postieľku a autosedačku
Záruka 2 roky
 

Vďaka veľmi jednoduchému pripojeniu je táto hračka vhodná na lehátko, autosedačku a iné.

- stimuluje zmysly Vášho dieťaťa
- možnosť ručného čistenia povrchu hračky

Rozmery produktu: 23 x 26 x 6 cm

Prvé mesiace života Vášho bábätka sú o spoznávaní tohto sveta. V každom momente - dobrom či zlom, sú Nattou plyšové hračky príjemný spoločník.

Dovoľte nám dať Vám pár tipov, ako čo najlepšie budovať priateľstvo medzi Vašim bábätkom a jeho alebo jej Nattou plyšovou hračkou:
- Bábätko sa zvykne naviazať na jednu konkrétnu hračku. Tomuto nemusíme rozumieť, ale mali by sme to akceptovať.
- Po umytí, majte hračku pár nocí pri sebe aby nasala vašu prirodzenú vôňu, ktorá bábätko následne upokojí a dá mu alebo jej pocit bezpečia.
- Kúpte si radšej dve rovnaké obľúbené Nattou hračky pre prípad, že sa Vám jedna stratí. Týmto predídete uplakaným očkám. Hračky sem-tam striedajte aby Vaše malé necítilo žiaden rozdiel.
- Vaše bábätko bude chcieť so svojou obľúbenou Nattou hračkou zaspávať v postieľke. Akonáhle zaspí, odporúčame hračku z postieľky vybrať, ale zároveň nechať ju nablízku. Takto bábätko pokojne zaspí a zobudí sa v lepšej nálade.

Nattou hračky budú sprevádzať Vaše bábätko v prvých mesiacoch života. Dajú vášmu dieťaťu potrebnú dôveru, pocit bezpečia a komfortu v kľúčových okamihoch v raných fázach rastu a vývoja.
u a vývoja.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: