Vážení zákazníci !!! V prípade ak nás nezastihnete na našom telefónnom čísle kontaktujte nás prosím mailom objednavky@slnieckovo.sk

Fisher-Price Xylofón hrkálka

 
Akcia Akčná cena Zväčšiť
 

fp

A ide sa hrať hudba! Pomocou zaujímavej xylofónovej hrkálky sa môžu aj tí najmenší skoro zoznámiť s hraním hudby.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Bežná cena 5,40 €
Ušetríte 1,40 € (–26 %)
4 €    
Kód tovaru DFR12
Značka Fisher Price
Kategória Hrkálky
Záruka 2 roky
 

A ide sa hrať hudba! Pomocou zaujímavej xylofónovej hrkálky sa môžu aj tí najmenší skoro zoznámiť s hraním hudby, pretože tento maličký hudobný nástroj môže byť vždy s nimi. Každá klávesa tohto xylofónu, určeného pre novorodencov, vydáva elektronickú hudbu a svetla (zelenej, žltej, oranžovej a červenej). Jeho súčasťou je pohybový spínač, ktorý jednoduchým buchnutím dokáže aktivovať aj to najmenšie dieťa. Spodná časť xylofónu je vypuklá, takže sa ľahko hojdá (tak, aby aktivoval elektroniku). Po stlačení jednotlivých kláves dieťa počuje jednotlivé tóny a hudobné popevky, po stlačení niekoľkých klávesov naraz, počujú akord a hudobné popevok. Jednotlivé klávesy sa po stlačení rozsvietia.

Obsahuje 4 hudobné popevky. Prepínačom hore možno voliť medzi 2 režimy (pohybovým alebo detským). V spodnej časti sa nachádza vypínač, regulátor hlasitosti a reproduktor, ktorý však nebráni hojdaniu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: