Malý, sladký Boo hra

 
 
Dostupnosť 3-7 pracovných dní
13,99 €    
Kód tovaru TF MSBOO
Značka Trefl
Kategória Spoločenské hry
Záruka 2 roky
 

Malý, sladký BOO vás pozýva na hru plnú prekvapení! Vašou úlohou je ako prvý sa dostať von, než príde malý Boo. Kto bude prvý? Laura, Edward, Albert, Rita, alebo možno Fidel Alec? Spoločne alebo samostatne, všetci členovia rodiny sa môžu podieľať na tejto vzrušujúcej hre! S každým hodom kockou, sa hráči blíži k východu - ale pozor! Niekedy sa budete musieť vrátiť, a niekedy sa Vám podarí objaviť tajný priechod. Jedna vec je istá, Boo - hra, pri ktorej sa nikdy nebudete nudiť!
Ak chcete vyhrať túto hru, budete musieť prejsť všetky poschodia v dome na koniec, kde sa ukrýva malý Boo. Cestou sa budete musieť vysporiadať so zamknutými dverami, ale hod kockou Vám pomôže ísť ďalej. Ak vás vydesí Boo, môžete ísť späť o jeden skok. Dajte si pozor! V dome tajné chodby - nenechajte melého Boo utiecť na vrchol! Vyberte si jednu z troch variantov hry - tímu, s oponentmi alebo samostatne a dostańte sa von z budovy skôr ako Boo.

 • Prvky hry sú vyrobené z papiera potiahnutého kvalitnou bezpečnou potlačou, ktorá zaručuje deťom bezpečnú hru po dlhú dobu.
 • Variant 1 (tím): Cool zábava pre celú rodinu. Tím vyhrá, keď všetci hráči opustili budovu skôr ako Boo príde. Pomôžte im v tejto osobitnej oblasti rodiny.
 • Variant 2 (s oponentmi): Buď rýchlejší ako ostatní hráči a dostaň sa von z budovy ako prvý. Nezabudni: môžeš vyhraťiba keď sa dostaneš na koniec skôr než príde Boo.
  Variant 3 (samostatne): Doma, len ty a Boo - ktorý ako prvý dosiahne konca? Hraj sa s malým duchom a vyhraj!
  obsah balenia:
  1 herný plán
  7 figúrok
  3 kocky
  inštrukcie

Počet hráčov: 1-6,

pre deti od 5 rokov

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.