Vážení zákazníci !!! V prípade ak nás nezastihnete na našom telefónnom čísle kontaktujte nás prosím mailom objednavky@slnieckovo.sk

Krčma - stavebnica Walachia

 
Akcia Akčná cena Zväčšiť
  • 1 z 2
 
V drevených stavebniciach WALACHIA® od českého výrobcu nájdete všetko potrebné k vytvoreniu jednotlivých stavebných prvkov z histórie ľudovej architektúry. Takto si môžete postupne zostaviť hrad aj s dedinkou v podhradí, v ktorej nebude chýbať mlyn, radnica či kôlňa. Svoje dielo môžete kedykoľvek postupne rozširovať o nové stavebné prvky. Súčasťou stavebnice je podrobný montážny plán, ale aj malé kapitoly z histórie ľudovej architektúry a vedomostí odbore stavebníctvo. Jednotlivé stavby sa zlepujú lepidlom na drevo a papier.
Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Bežná cena 16 €
Ušetríte 3,20 € (–20 %)
12,80 €    
Kód tovaru 33W13
Značka Walachia
Kategória Stavebnice
Záruka 2 roky
 

Krčmy boli súčasťou každej väčšej dediny a väčšinou sa nachádzali v jej centre.Nezabudni preto svoju dedinku obohatiť o krčmu, aby sa obyvatelia tvojej dediny mali kde stretávať a pobaviť.V stavebniciach Walachia  nájdete všetko potrebné na zostavenie pravej sedliackej krčmi.Sú tu uložené drevenné hranolky s prierezom 9x9mm,diely na štíty a strechy, kartónové výseky okien a dvier,papierové potisky všetkých plôch a podrobný schématický montážný plán.Súčasťou stavebnice sú aj krátke kapitoly z histórie ľudovej architektúry a vedomostí v odbore stavebníctvo.Jednotlivé stavby sa zlepujú lepidlom na drevo a papier (lepidlo nie je obsahom).Pre deti od 8 rokov.
Rozmery:34x15x23cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: