O nás

Slnieckovo.sk je internetový obchod špecializovaný na predaj hračiek, Športových hier a doplnkov do záhrady. Na trhu pôsobíme od roku 2015, a už po niekoľkých mesiacoch od vzniku, sme sa zaradili medzi popredných predajcov hračiek na slovenskom internete. Postupne sme do našej ponuky zaradili nové značky, tovarové skupiny a náš sortiment i služby neustále rozširujeme a skvalitňujeme.

Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam vieme zákazníkom ponúknuť kvalitný tovar za výhodné ceny. Najžiadanejšie položky sa snažíme držať vždy skladom.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

1) SVOJMU TOVARU ROZUMIEME

Špecializujeme sa výhradne na detský tovar - je to naša "srdcovka". Položky, ktoré predávame poznáme a dokážeme Vám pri výbere poradiť. Poskytneme Vám bezplatné poradenstvo, zodpovieme na vaše otázky a poradíme pri výbere hračiek, športových hier či príslušenstva do domácnosti... Ak sa neviete rozhodnúť, neváhajte nám napísať alebo zavolať. Sme radi, ak nám píšete a voláte.

2) PREDÁVAME KVALITNÝ TOVAR

Predávame originálne produkty od popredných svetových výrobcov, ktoré zodpovedajú slovenským resp. európskym normám. Sledujeme kvalitu a nekvalitný tovar z našej ponuky vyraďujeme. Niektoré značky preto u nás vôbec nenájdete. 

3) DÁME VÁM ZÁRUKU

Na všetok tovar zakúpený u nás máte 2 ročnú záruku, s istotou bezproblémovej reklamácie v prípade poruchy. Pokiaľ Vám tovar z akejkoľvek príčiny nevyhovuje, môžete ho do 14 dní vrátiť.

4) MÁME DOBRÉ REFERENCIE

Hračky a športové hry dodávame nie len súkromným osobám, ale aj škôlkam, detským jasliam, školám či hotelom.

5) Na trhu pôsobíme od roku 2015

Vďaka mnohoročným skúsenostiam vieme pre zákazníkov vybrať kvalitný tovar za výhodné ceny.