O nás

Slnieckovo.sk je internetový obchod špecializovaný na predaj hračiek, kočíkov, autosedačiek, detských postieľok a iného detského tovaru. Na trhu pôsobíme od roku 2007, a už po niekoľkých mesiacoch od vzniku, sme sa zaradili medzi popredných predajcov hračiek na slovenskom internete. Postupne sme do našej ponuky zaradili nové značky, tovarové skupiny a náš sortiment i služby neustále rozširujeme a skvalitňujeme.

Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam vieme zákazníkom ponúknuť kvalitný tovar za výhodné ceny. Najžiadanejšie položky sa snažíme držať vždy skladom.

Kvôli zvýšeniu komfortu nákupu, možnosti vyskúšať a pozrieť si produkty naživo, sme v roku 2010 otvorili kamennú predajňu. Predajňa je zameraná na tovar, ktorý naši zákazníci najčastejšie chceli vidieť naživo a vyskúšať ho - kočíky, autosedačky, detské jedálenské stoličky, postieľky...  

Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

 

obrazokobchod obrazokobchod1 obrazokobchod15 obrazokobchod2

obrazokobchod6  1sklad7   1sklad8   1sklad5 1sklad10

 

1) Svojmu tovaru rozumieme

Špecializujeme sa výhradne na detský tovar - je to naša "srdcovka". Položky, ktoré predávame poznáme a dokážeme Vám pri výbere poradiť. Poskytneme Vám bezplatné poradenstvo, zodpovieme na vaše otázky a poradíme pri výbere hračiek, kočíkov, či príslušenstva... Ak sa neviete rozhodnúť, neváhajte nám napísať alebo zavolať. Sme radi, ak nám píšete a voláte.

2) ZÁZEMIE KAMENNEJ PREDAJNE

Tovar je možné pozrieť, vyskúšať a kúpiť aj v našej kamennej predajni. Predajňa je zameraná na tovar, ktorý naši zákazníci najčastejšie chceli vidieť naživo a vyskúšať ho - kočíky, hračky, autosedačky, detské jedálenské stoličky, postieľky... 

3) PREDÁVAME KVALITNÝ TOVAR

Predávame originálne produkty od popredných svetových výrobcov, ktoré zodpovedajú slovenským resp. európskym normám. Sledujeme kvalitu a nekvalitný tovar z našej ponuky vyraďujeme. Niektoré značky preto u nás vobec nenájdete. 

4) Dáme vám záruku

Na všetok tovar zakúpený u nás máte 2 ročnú záruku, s istotou bezproblémovej reklamácie v prípade poruchy. Pokiaľ Vám tovar z akejkoľvek príčiny nevyhovuje, môžete ho do 14 dní vrátiť.

5) Máme dobré referencie

Hračky a detské potreby dodávame nie len súkromným osobám, ale aj škôlkam, detským jasliam, školám či hotelom.

6) Na trhu pôsobíme od roku 2007

Vďaka mnohoročným skúsenostiam vieme pre zákazníkov vybrať kvalitný tovar za výhodné ceny.

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.